БЕРШАДЬ - паспорт. Авторизація Паспорт  |  Пошук по сайту Пошук  |  Новини м. Бершадь та району Новини  |  Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  |  Безкоштовні оголошення Оголошення  |  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Прогноз погоди  |  Фото Бершадь Фотоальбом
Бершадь в інтернет - інтернет в Бершадь
" В ЛИХУ ГОДИНУ УЗНАЄШ ВІРНУ ЛЮДИНУ "
 Новини Новини  Бершадь. Історична довідка Бершадщина  Фото Бершадь Фотоальбом  Програма телепередач на тиждень Програма ТБ  Твори: Поезія Проза Вишиванка  Відправка SMS Djuice Ace&Base Kyivstar SMS  Форуми Бершадського району Форум
 Довідники: телефони, розклад руху автобусів, телефонні коди, поштові індекси Довідники  Безкоштовні оголошення Оголошення  Інтерактивні дослідження Ваша думка  Каталог сайтів Каталог сайтів  Курси валют Курси валют  Погода в Бершадь. Прогноз погоди на тиждень Погода  Пошук по сайту Пошук
     БЕРШАДЬ / Новини / Тема дня / НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ – ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ
Навігація
«« Наступна новина      [4 Квітня 2008p 18:42]       Попередня новина »»

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ – ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ


На семінарському занятті з міським та сільськими головами, секретарями рад та землевпорядниками розглянуто нагальні питання пов'язані з землею. Зміни, які відбулися у земельному законодавстві, детально проаналізував начальник відділу земельних ресурсів В.Д. Гладкий, який, зокрема, ознайомив присутніх з порядком проведення земельних аукціонів. Роз'яснено було також процедуру оцінювання, контролю, виготовлення технічної документації тощо. Інвентаризація земель, наголошувалося, має завершитися в стислі терміни.
Про дозвільну систему в сфері містобудування та порядок оформлення документації говорив головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури РДА Г.С. Колібабчук.
Розглядалось також питання про стан об'єктів соціальної сфери, які не мають актів введення в експлуатацію, та про взяття їх на баланс сільських рад. Про порядок оформлення об'єктів та майна у власність інформувала директор Бершадського БТІ О.Л. Лаппа. Інформацію з питань експертної оцінки щодо відчуження майна, балансової власності, об'єктів, що здаються в оренду, та вартість послуг надав експерт-оцінювач В.І. Сташенко.
Приватний нотаріус О.С. Касевич роз'яснила положення про єдиний реєстр довіреностей, проконсультувала з інших питань, що стосуються вчинення нотаріальних дій секретарем сільської ради.
Підсумки заняття підбила голова райдержадміністрації С. Л. Шульц. В роботі семінару взяв участь голова районної ради М.Г. Бурлака.

Версія для друку

Автор: Бершадський край [04.04.2008-18:42]
Постійна адреса: http://www.bershad.info/news/view-1671.html

Навігація
«« Наступна новина      [4 Квітня 2008p 18:42]       Попередня новина »»

Тема дня "Тема дня" - інші новини по темі
  • [21.09.08] «Я люблю Україну!»
  • [09.09.08] ЗГІДНО З ГРАФІКОМ
  • [07.09.08] ПОДАРУНКИ ШКОЛІ
  • [07.09.08] В САНАТОРІЙ – НА ОЗДОРОВЛЕННЯ
  • [07.09.08] ДОПОМОГА – ПОСТРАЖДАЛИМ
  • [03.09.08] Вітаємо!
  • [03.09.08] ПЕРСПЕКТИВИ НАЦІЇ ФОРМУЄ ШКОЛА
  • [03.09.08] ЗВЕРНЕННЯ
  • [03.09.08] ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ ПОКЛИКАВ ДО ШКОЛИ
  • [31.08.08] ВЕЛИЧАВО Й ВПЕВНЕНО ЗІЙШЛА ЗОРЯ НОВОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ

    Всі новини »   



  • Наприклад: Бершадь
    « Навігація »Тема дня Тема дня
    Актуальна тема Актуальна тема
    Є така думка Є така думка
    Нам пишуть Нам пишуть
    Вітаємо Вітаємо
    Відгуки Відгуки
    Гаряча лінія Гаряча лінія

    Нове в роботі Нове в роботі
    На полях району На полях району
    Спогади Спогади
    Дім. Сад. Город. Дім. Сад. Город.
    Наш друг - природа Наш друг - природа
    Здоров'я Здоров'я
    Спорт Спорт

    Персоналії Персоналії
    Трудові колективи Трудові колективи
    Сім'я Сім'я
    Народні ремесла Народні ремесла
    Знай наших Знай наших
    Цікаво Цікаво
    Виставка Виставка

    Влада Влада
    Інформує податкова Інформує податкова
    Партійне життя Партійне життя
    Трибуна депутата Трибуна депутата


    [ Новини · Безкоштовні оголошення · Довідники · Прогноз погоди · Фотоальбом · ТБ рограма ]
    Безкоштовний хостинг. Безкоштовні домени.
    Дякуємо за цікавість до нашого ресурсу!
    IhorK°©2003-2008
    ||||||||||| || ||||||||
    Зроблено в Україні

    bigmir)net TOP 100
    Відділ новин газети "Бершадський край" kray@bershad.info
    Адміністрація .BERSHAD.INFO admin@bershad.info
    Програмування та дизайн Ігор Коновал
    Вівторок, 14 Жовтня 2008p 19:09
    DB 5 за 0.01831 сек
    www.bershad.info