Нещодавно житель Поташні І.О. Шевчук разом з односельчанином збирали гриби у лісі. На відстані трьох кілометрів від села знайшли небезпечний предмет – міну. Чоловіки у цій ситуації діяли, не розгубившись. Вони унеможливили доступ до небезпечної знахідки сторонніх осіб, негайно сповістили Поташнянського сільського голову М.Г. Рудя.
Докладніше »»»»
Чому не виконується розпорядження голови райдержадміністрації "Про відзначення на Бершадщині 15-ї річниці незалежності України", в якому, зокрема, визначено провести з 20 липня по 20 серпня місячник благоустрою?Зовсім мало днів залишилося до свята, а погляньте, як позаростали центри (про прилеглі вулиці, околиці й годі говорити!) у В. Киріївці, Усті, Шляховій. Розкошують будяки у Серебрії, Березівці. А що діється у лісосмугах, на греблях орендованих ставків! Хто наведе, нарешті, порядок біля забігайлівок у Бершаді?
До редакції завітав житель вулиці Кутузова села Флорино 77-річний інвалід другої групи П.П. Приступа і почав розповідати: "Відпочиваємо ми з дружиною, теж пенсіонеркою, і теж на групі, аж чуємо, бензопилка працює. Зраділи, може, хтось дров наріже. Коли ж глянули, з горіха, який ріс більше 40 років і нікому не заважав, залишилося одне посміховисько. Браві хлопці з пилкою не реагували ні на які зауваження. Побили ще шифер гілляками і подалися далі трощити все на своєму шляху.". Навіть представник електромереж В.І. Андрейцов, з яким виїхали на місце події, визнав: "наламали" хлопці дров. У нас такого ще не було."
ДАЮТЬ ВОЛЮ КУЛАКАМВ с. Кошаринцях прямо на полі під час проведення робіт між двома чоловіками виникла суперечка, яка закінчилася тим, що один з них отримав тілесні ушкодження.Наступного дня на швидку допомогу ЦРЛ теж з побоями звернувся громадянин М., які він отримав біля кафе "Джерело", що у райцентрі. Матеріали перевірок по даних фактах направлено в районний суд для розгляду.НЕ КЛАВ – НЕ БЕРИЛюбителів легкої наживи з часом не меншає. Нещодавно, наприклад, в с. Війтівці невідомі особи викрали три камери спостереження із забійного цеху птахокомбінату. А в с. Усті з приватного будинку злодії поцупили відеомагнітофон та пральну машину. В ході проведення оперативно-розшукових заходів осіб, що скоїли крадіжки, встановлено. По даних фактах порушено кримінальні справи, проводиться розслідування.
Не стільки тієї грози було минулого понеділка у с. Маньківці, як біди. За словами очевидців, дощик лише покрапав, гримнуло лише один раз, але цього було досить для надзвичайної ситуації. Блискавка стесала дві товсті гілляки дерева біля самісінького сараю і від електричного розряду спалахнув дах господарської будівлі по вулиці Першотравневій. На горищі зберігалася солома, яка моментально зайнялася.
Серед кількох регіонів України – імпортерів автотранспортних засобів іноземного виробництва Вінницька область сьогодні виділилась в один з найактивніших: більше 20-ти її підприємств віддають перевагу саме цьому виду діяльності. Таким чином, понад 50% товарів, що оформляються в зоні діяльності Вінницької митниці в режимі "імпорт", складають закордонні автомобілі. Втім, як свідчить наявна в Управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області інформація, дехто з тих, хто вподобав вказаний бізнес, досить часто вдається до різних протизаконних хитрувань, аби тільки збільшити свої прибутки. Тому нині спецпідрозділом УСБУ здійснюється перевірка законності діяльності таких структур. Як виявилось, одним зі способів наживи є уникнення від сплати, обов'язкових митних платежів шляхом використання неправдивих даних у митних документах.
Нещодавно співробітники спецпідрозділу по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією УСБ України у Вінницькій області у взаємодії з кримськими колегами виявили та перекрили діяльність міжрегіонального каналу постачання наркотичних засобів (макової соломки) з території Вінниччини до АР Крим. Першим етапом спільної операції стало затримання на залізничному вокзалі м. Ялти двох наркокур'єрів – чоловіка та жінки, котрі привезли до курортного міста 4,5 кілограма наркотичного зілля. Як з'ясували правоохоронці, затримані – жителі Тульчинського району – вже деякий час займалися перевезенням та продажем цієї небезпечної отрути: скуповували її в селах Вінницької області, а потім перевозили та продавали в Криму вчетверо дорожче. Під час затримання навіть звиклих до різних життєвих скалок оперативників неприємно вразив той факт, що 35-літня жінка використала свою дев'ятирічну дочку, доручивши їй нести коробку з-під відеомагнітофона, де знаходилось зілля. Матір зовсім не хвилювало те, що свій брудний та огидний бізнес вона намагалась робити невинними руками власної дитини.